Wszystkie materiały tekstowe, zamieszczone na stronie www.gramatyka.dictum.edu.pl oraz na stronie www.facebook.com/GramatykaHistoryczna, zostały opracowane przez grupę redakcyjną Centrum Kształcenia i Promocji Dictum oraz stanowią własność firmy.

Twórcy witryny oraz jej wizytówki w serwisie społecznościowym www.facebook.com dokładają wszelkich starań, aby publikowane treści były rzetelne i wiarygodne, niemniej stanowią one tylko i wyłącznie autorską interpretację faktów językowych, w związku z czym nie mogą być traktowane jako wiążąca i jedynie obowiązująca wykładnia zasad gramatyki opisowej bądź historycznej języka polskiego.

Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy w udostępnianych treściach ani za konsekwencje zastosowania informacji zawartych zarówno na stronie www.gramatyka.dictum.edu.pl oraz na stronie www.facebook.com/GramatykaHistoryczna, jak i przesłanych w formie wiadomości elektronicznej (w przypadku udzielania odpowiedzi na zadane pytanie). Wszelkie ryzyko związane z wykorzystywaniem i używaniem przedmiotowych informacji ponoszą Użytkownicy.

Żadna część ani całość utworów tekstowych, zawartych na stronie www.gramatyka.dictum.edu.pl oraz na stronie www.facebook.com/GramatykaHistoryczna, nie może być powielana i/lub rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób, włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją oraz zamieszczaniem w Internecie bez pisemnej zgody Centrum Kształcenia i Promocji Dictum.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów zawartych na stronie www.gramatyka.dictum.edu.pl oraz na stronie www.facebook.com/GramatykaHistoryczna w całości lub w części bez pisemnej zgody Centrum Kształcenia i Promocji Dictum, a także przypisywanie autorstwa przedmiotowych utworów podmiotom i osobom innym aniżeli Centrum Kształcenia i Promocji Dictum oraz jego pracownicy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.